تبلیغات
بشرویه؛ شهر یاران - پاسخ به نظر یکی از خوانندگان
بشرویه؛ شهر یاران
با پایان همایش کویر نوردی ملی بشرویه ، مثل هر اتفاق دیگری  سیلی از توافقات و مخالفتها پیرامون دستاوردهای این همایش سالانه بوجود می آید. یکی از بازدید کنندگان محترم که اسمشون رو هم ننوشتن برای من این کامنت رو گذاشتن :
سه شنبه 16 آبان 91 22:37
سلام در جواب آقایان مخالف عارضم :که بنده بشرویه نیستم ولی منابع موثق دارم که اخبار بشرویه رو به من میرسونن.نمونه اینکه در کویر نوردی امسال به شدت مواظب بودین که بشرویگی هایی که اومدن یه وقت عکس یا فیلم نگیرن.الان سه یا چهار ساله این همایش برگزار میشه چه فایدهای داشته.؟جاده بشرویه طبس باز شد یا جاده بجستان ؟پخش دیجیتال tv دنبالشین یا نه؟بیمارستان متخصص دار شد؟یه سونوگرافی دارین که مردم تا فردوس وطبس ندون؟اداره ثبت هم که نداریم با اینهمه زمین کشاورزی.آیا زمانش نرسیده که بیدار بشین.؟توی بشرویه یه اینترنت با سرعت 256 بخای باید بری نامه از اداره ... بیاری.درحالیکه در همه شهرهای دیگه ایران 512 رو التماس میکنن.

جواب ایشون رو همونجا نوشتم و چون به درازا کشید منتقلش کردم به این قسمت تا بقیه عزیزان هم نظراتشون رو بدونیم.
از اینجا به بعد پاسخ من به نظر دوست محترم بازدید کننده است:

سلام. من یه جمله معترضه کوچولو اینجا بگم که : - فکر می کنم باز شدن جاده طبس یا بجستان یا پخش دیجیتال و اینا ربطی به کویر نوردی نداشته باشه. در سر راه جاده ها سنگهای بزرگی قرار دارن که کویر نمی تونه بلندشون کنه. پخش دیجیتال هنوز در خیلی از شهرهای خیلی خیلی بزرگتر از بشرویه هم بر قرار نشده. مثلا در همین خوزستانی که من ساکن هستم فقط اهواز و ابادان و خرمشهر دیجیتال دارن و جالبه که بدونین که دزفول که زادگاه رئیس سازمان صداو سیماست هنوز دیجیتال نداره. متخصص دار شدن بیمارستان هم ربطی به کویر نداره . یادمون باشه که بیمارستان شفا اولا که چارت سازمانیش بیمارستان نیست بلکه مرکز جراحیه دوما یه مرکز خصوصیه یعنی دولت اجباری نداره که نیروی انسانیش رو تامین کنه. من قبلا هم در پستی توضیح داده بودم که میشه خیرین و نیکوکاران شهرمون رو وادار وترغیب کرد و اموزش داد که می تونن برای کمک به حال و احوال مردم شهرشون در تامین هزینه های جذب نیروی انسانی متخصص برای تنها مرکز درمانی شهرمون اقدام کنن. یعنی بجای ساخت اماکن مذهبی یا مدرسه که الان به وفور و - تقریبا - به میزان نیاز داریم ، هزینه اقامت دائم یک متخصص قلب یا یک رادیولوژیست رو تامین کنن . این کار باعث میشه که وقتی مردم شهرهای اطراف بدونن یک نفر متخصص مشهور و کاربلد دربشرویه هست مطمئنا برای مسائل درمانی هم خواهیم توانست بشرویه را شلوغ و محل مراجعه قرار بدیم. به شرط اینکه فردا روزی - مثل همین قضیه کویر نوردی- کسی معترض نشود که از روزی که متخصص امده زنهای بی حجاب - بدون چادر- در شهر زیاد شده اند!! - اداره ثبت هم باز ربطی به کویر نوردی ندارد. اگر چهار دفعه پاشنه در فرمانداری را از جا در بیارین که ما اداراتمون رو کامل و مستقل می خواهیم - روی کامل و مستقل خیلی تاکید دارم چون شنیده ام یکی از عزیزان ، همزمان رئیس محترم یک اداره در دو شهرستان مستقل هستند. - این یعنی ما خیلی خیلی خیلی نیروی انسانی بیکار متخصص در سطح کشور کم داریم. من چندجای دیگه هم گفتم کافیه فقط و فقط این کویر نوردی به یکی از شهرهای دیگر استان منتقل بشه- کما اینکه مطمئن باشین دیگه اجازه نمیدن در بشرویه همایش کویر نوردی برگزار بشه- ببیند من کی این رو گفتم - اونوقت مردم اون شهرها چه فعالیت و جنب و جوشی خواهند داشت برای رفاه حال مهمانان کویر شهرشان. فقط امیدوارم کسی نگه فقط ما بشرویه ای ها مسلمان ومتدین هستیم و بقیه ایران ..... و مساله اخر اینترنت هم این یه قانون کلی برای تمام ایرانه که سرعت 128 رو برای مصارف خانگی میدن و از 128 به بالا حتما حتما بایستی نامه ازاداره یا دانشگاه یا ... بیارین. کما اینکه بنده شخصا برای اینترنت خانه خودم نامه از محل کار همسرم ارائه داده ام. و تازه سرعتم هم 256 است نه بیشتر. حالا اگه توی شهر محل سکونت شما چیزی خلاف این هست مطمئن باشین که سرعت 128 رو با قیمت سرعت 512 به شما عرضه می کنند و به اسم 512 و البته با منتی بر شما که بهتون سرعت غیر قانونی داده ایم...
بگذریم....
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 25 آبان 1391 23:18
سلام آقا یا خانم "..." لطفا یک اسمی برای خودتون بذارین تا از نظرهای بعدی شما هم استفاده کنیم .
ضمنا خیلی ممنون که نظر بنده رو تایید کردید.
پنجشنبه 25 آبان 1391 12:41
البته من صد در صد با گفته ی بیطرف موافقم دقیقا من هم اینو متوجه شده ام ولی متاسفانه عده ای از افراد یه خورده دیر مطلب رو میگیرن و به اصطلاح ((دوریالیشون کجه ))
چهارشنبه 24 آبان 1391 22:59
اقا یا خانم بی طرف: بله جوابتون مثبته .
nedaahvazi@yahoo.com
چهارشنبه 24 آبان 1391 21:55
حرف حساب جواب نداره!!!!
چهارشنبه 24 آبان 1391 20:48
اقا یا خانم بیطرف. من برای شما جوابی داشتم که خب به دلیل اینکه هنوز سرم را دوست دارم و ضمنا زندگی کردن را هم دوست دارم نمی توانم جواب شما را بدهم و خب هیچ اشاره ای هم نمی کنم که در چه زمینه ای جواب داشتم. به همین دلیل و صد البته با اجازه شما نظرتون رو تایید نکردم تا بحثها خاتمه پیدا کنه.
چهارشنبه 24 آبان 1391 19:51
با سلام خدمت خانم ندا:
بنده تنها با این یک مورد مخالف نیستم بلکه بهانه ایست برای ارشاد آقای فرقانی که کمی در اقدامات و حرفهایشان تأمل کنند.
در حرف طوری میگویند "آقا و مولامون" که گویی فقط ایشان دوستدار رهبر معظم هستنداما در عمل ... .
و همان کسانی را که آقای فرقانی تهمت جاسوسی و منافق بودن به آنها میزنند, کاری در جامعه و خانواده خود انجام نمیدهند مگر بدستور اسلام و رهبری . ولی هیچگاه شعار هم نمی دهند که ما آقامونو تنها نمیگذاریم! بلکه دستورات و نصایح رهبر معظم رو در زندگی و کار خود بکار میبرند.
از شماهم متشکرم بخاطر ظرفیت بالاتون.
چهارشنبه 24 آبان 1391 19:17
همین جمله "خاک پای سربازان ولایت هم نیستم ..."و امثالهم, خودش نشان دهنده اینسکه خودتان را خیلی دسته بالا میگیرید(امیدوارم که منظرم را بفهمید).
در ضمن با این کار هایی که شما انجام میدهید فکر نکنم نشان دهنده ی این باشد که برای یاری رهبر میکوشید.
رهبر کجا فرموده اند که یک عده دختروپسر جوان را یکجا جمع کنید ببرید کویر نوردی و آنجا هرکاری که خواستند بکنند بعد هم چشمتان را ببندید و بگویید یکی دو مورد که اشکالی ندارد.
بنده خودم سخرانی را از رهبر معظم شنیدم که می فرمایند :"چه معنی دارد اردوی های مختلت برای دانشجویا برگذار شود! حتی برای زیارت چه برسد که اردوی تفریحی باشد."
و یک نصیحت برادرانه از بنده:
اگر کسی پشت دیواری (طوری که دیده نشود ) فریاد بزند که:" به به عجب حلوایی " شاید رهگذران از آن طرف دیوار فکر کنند که طرف حلوا مخورد با خودشان بگویند خوشبحلش ولی آیا آن کسی که پشت دیوار است واقعا حلوا خورده ؟!
نازنین ندا معین زادهمن علیرغم اعلام قبلی مبنی بر اینکه دیگه کامنتی در خصوص اتفاقات اخیر تایید نخواهم کرد اما هنوز هم این اتش زیر خاکستر جرقه هایش به همه جا پخش می شود. این - اگر مثل دفعه قبل نشه البته - اخرین نظری است که در این خصوص تایید میشه. بعد از این کسی گله ای نکنه یا متهممون نکنه به جانب داری .............
چهارشنبه 24 آبان 1391 17:44
بعضى از همینهائى که در استقبالِ امروز بودند …… خانمهائى بودند که در عرف معمولى به آنها میگویند «خانم بدحجاب»؛ اشک هم از چشمش دارد میریزد.
حالا چه کار کنیم؟
ردش کنید؟ مصلحت است؟ حق است؟
نه، دل، متعلق به این جبهه است؛ جان، دلباخته‌ى به این اهداف و آرمانهاست. او یک نقصى دارد.

مگر من نقص ندارم؟ نقص او ظاهر است، نقصهاى این حقیر باطن است؛ نمى‌بینند.
«گفتا شیخا هر آنچه گوئى هستم / آیا تو چنان که مینمائى هستى؟».
ما هم یک نقص داریم، او هم یک نقص دارد. با این نگاه و با این روحیه برخورد کنید.

البته انسان نهى از منکر هم میکند؛ نهى از منکر با زبان خوش، نه با ایجاد نفرت.
از بیانات مقام معظم رهبری در دیدار علما و روحانیون استان خراسان شمالى
چهارشنبه 24 آبان 1391 17:41
سلام آقای بی طرف ...
بنده کجا و به چه کسی انگ زدم؟
اگر خوب همه نظرات رو مطالعه کنید می فهمید که بنده تهمت زدم یا دوستان دیگه..؟؟؟
خاک پای سربازان ولایت هم نیستم ...ولی آیا واقعا "یک آدم واقع بین" وقتی مشکلی وجود دارد با ارسال پیامک آرامش مردم را بهم می زند؟آیا "یک انسان واقع بین"آبرو وحیثیت مردم را زیر سوال می برد؟
پس اینهمه تاکید بر حفظ آرامش چه معنایی می دهد؟
بنده بر خلاف دوستان اسناد ومدارک را منتشر نمیکنم..بلکه کلیه اطلاعات و اسناد مربوط به صحبتهایم را به مبادی ذیربط تحویل داده ام تا در صورت صلاحدید خودشان برخورد لازم انجام دهند...منکر مشکلات و مسایل موجود در همایش هم نیستم ...و به وقتش با دروغپردازیها و بازیهای این آقاییون برخورد خواهیم کرد..
ولی یک نصیحت به جنابعالی:بنده هیچوقت و در هیچ جایی برخلاف فرمایشات رهبر اقدامی انجام نداده ام..ومطمئن باشید تا آخر هم ایستاده ایم..امیدوارم امیدوارم امیدوارم نشان دهیم مولایمان تنها نیست

پیشنهاد دارم اگر کسی واقعا مشکلی داره تشریف ببره اداره ورزش ..هستند که پاسخ بدن..
فکر کنم اینقدر خاکی شده ایم که این تهمتها به ما نمیچسبه...خودتون رو خسته نکنید...
سه شنبه 23 آبان 1391 23:16
سلام آقای فرقانی
به نظر من شما از اون افرادی هستی که تا یک آدم واقع بین یک مشکلی رو که تو مملکت وجود داره رو مطرح میکنه, چون توانایی جوابگویی نداری زود بهش انگ منافق یا ضد ولایت بودن رو میزنی که دهنش بسته بشه! بعد خودت روهم میچسبونی به رهبری!
یاد عمروعاس افتادم که در جنگ با امام علی (ع) قرآن مجید رو سر نیزه کرد...
سه شنبه 23 آبان 1391 06:44
وظیفه ما دفاع ازكسانی است كه به هرنحوآشكاراوپنهانی برای آبادانی شهرمان بشرویه تلاش می كنندونیزانتقادازكسانی كه برمسندقدرت تكیه كرده اندولم داده اندوكاری هم انجام نمی دهند.وفقط به پاچه خورانشان متكی هستندتااقدامات مفیدشان. بنابراین صحبت ما ممكن است برای بعضی پسندیده وبرای بعضی ناپسندباشد.ولی همین رامیدانیم كه همه ما میدانیم واگركسی ماراندانسته بداندسخت دراشتباه است.الحمدله وبلاگ های منتقدوسپاسگزارزیادی اكنون وجوددارندكه به بحث شهری می پردازندوماراهمین بس.امیداست درهركاری به دنبال حمایت وپشتوانه بودن همدیگردرعمران شهری باشیم وسیاست بازی هارادخیل نكنیم كه الحمدله كمترشده است واتحادكمی رنگ دارشده است.آنچه بایدپسندیده باشدواقعیت است.وماهم سعی درهمه كاره بودن نداریم فقط سعی درهمراهی داریم.موفق باشید
دوشنبه 22 آبان 1391 23:12
سلام
سعید خان
مجوز کویر نوردی در استان خراسان جنوبی با توجه به آیین نامه ابلاغی استانداری به کلیه فرمانداریها فقط توسط اداره کل ورزش و جوانان و یا اداره کل میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری استان صادر می شود...
فعلا تصمیم دبیرخانه همایش اینه که سال دیگه برگزار نشه...برای اینکه خوب در جریان باشید امسال هم یک روز مانده به برنامه ...مجوز معلق شد...به خاطر بعضی ابهامات..فشارهای زیادی رو تحمل کردیم..دقیقا فرمایشتون درسته بنده که هیچکاره ام..همه زحمتا رو دوستان بنده می کشند که همیشه شرمندشون هستیم.. .. اوستا سعید عزیز فقط سوالی برام پیش میاد چرا پس همه کاسه کوزه ها رو سر من می شکنید؟تشریف ببرین درب فرمانداری و میراث و اداره کل ورزش ...ما رو هم به حال خودمون بگذارید...
ما که با کسی دعوا نداریم ..مجبورمون کردند واکنش نشون بدیم ..
این آخرین جمله چیه؟؟؟توههههم؟؟؟؟؟ استغفرا الله اصلا این حرفا نیستم
میفرمودید تخیل بهتر بود داداش


حی علی العزا...
التماس دعا..حلالمون کنید

یه صحبت کوچولو با خانم ندا:
خسته نباشید و دست مریزاد ...می دونم کمی دارین نگران می شین که کی این بحثا تموم میشه..
موافقم اگه پایانش رو اعلام کنید..
ممنونم که تحمل کردین و چرت و پرتای منو تایید کردین
اون موضوعی هم خدمتتون عرض کردم داره تقریبا راه میفته..با انرژی کامل میایم.
ان شاالله...خبری در راه است
شبتون بخیر
نازنین ندا معین زادهاز این پیام به بعد هیچ نظر و کامنتی در خصوص اتفاقات رخ داده و هجمه های بوجود امده تایید نخواهد شد. محض اطلاع دوستانی که بیرون می نشینند و می گویند......
دوشنبه 22 آبان 1391 14:18
سلام.تا جایی که ما می دونیم و قانون مشخص کرده برگزاری کویرنوردی و منحل کردن آن و در کل مسولیت برگزاری یا عدم برگزاری آن با فرمانداری،ورزش و جوانان و میراث فرهنگی است.حالا موندم این وسط آقای فرقانی چه کاره است که نمی خواهد کویرنوردی رو سال دیگه برگزار کنه؟مگه امسال واسه برگزاری کویر کسی از ایشون اجازه گرفته؟واقعا که توهم آدم رو تا کجاها می بره!!!!!!
نازنین ندا معین زادهسال اینده بعلت تلاقی با ایام محرم و اینکه مسافرتها خودبخود با مشکلاتی روبراه خواهد بود قراره که همایش کویر نوردی برگزار نشه. فقط امیدوارم کسی تکرار نکنه که مگه تو کویر چکار می کنن که با محرم منافات داشته باشه. چون دقیقا مثل اینه که در ایام محرم برنامه های عادی تلویزیون عوض میشه. یا سینماها برنامه پخش نمی کنن. پس باید بگیم توی سینما چیزهای بد نشون داده میشه!!!
دوشنبه 22 آبان 1391 09:46
نژاد بخل و حسد را ز یک شکم زادند
بهانه ای شد و بشرو یه اش نام بنهادند
که عیب مردم نامهربانش این است
به غم و غصه همدگر شادند

شاید دلیل پیشرفت نکردن بشرویه همین باشه واقعا متاسفم برا همتون سر این چیزا بحث می کنین
نازنین ندا معین زادهظاهرا خودتون هم بشرویه ای هستین. درسته؟
دوشنبه 22 آبان 1391 08:36
هر چی خودتون دوست دارین تأیید میکنید اگه راست میگین مال منو تایید کنید این نظرات هم توسط خودتون نوشته میشه
نازنین ندا معین زادهتایید کردن یا تایید نکردن نظرات شما دلیل بر شهامت یا ترسو بون کسی نیست. این دفعه تایید کردم ولی دیگه کامنتهای شما رو تایید نمی کنم چون هیچ سودی به حال هیچ کسی در نوشته های شما متصور نیست....
دوشنبه 22 آبان 1391 00:33
سلام
شبتون بخیر
خویشتنداری بهترین راه تحمل مشکلاته..البته بنده این صحبت حسام خان رو نمیپسندم...ولی جناب آیه یاس(از این اسم افسردگی میگیره آدم!قحط نام کاربریه؟؟)باید تحملتون بیشتر از این باشه منظوری نداشتن حتما یه ضرب المثله....حالا ماشا الله اکثر دوستان که با نام مستعار اومدن..
این بنده خدا خانم ندا خیلی لطف کردن و نظرات رو تایید میکنن و باید ما حواسمون باشه..اینم بگم بنده حدود 12 سایت و وب رو مدیریت و بروز رسانی میکنم الان هم دو تا سایت یکی به زبان خودمون و دیگری هم به زبان فارسی و روسی واسه دو شرکت طراحی می کنم..حق بدین بیام و چندتا غلط تایپی داشته باشم..
همه یه درصد خطایی دارند ...حالا هی بزنیم تو سر همدیگه...بحثی بوده واسه کویر که حوصله ادامه دادنش ندارم..
از خانم ندا هم شدیدا و صمیمانه تشکر میکنم..
ضمنا دوستان محرم داره کم کم میاد دو روز دیگه..
التماس دعا داریم...
یکشنبه 21 آبان 1391 23:46
سلام برآیه یاس.ممنون ازتذكرتون.ولی شغال بوده وانگور نه گربه وگوش بلكه گربه وگوشت.ممنون كه سوادخودتان رابا این كامنت شناساندین ضمنا ازقدیم گفته اند درمثل ...................نیست.اگربی ادبی شده است خواهیدبخشید.ماظرفیت رو داریم كه معذرت خواهی كنیم .
یکشنبه 21 آبان 1391 20:57
سلام.حسام خان با کارشناسی ارشد از دانشگاه مرحوم کردان که نمی دونه شغال بوده یا روباه ؟عزیزم گربه بوده که دستش به گوش نمی رسیده گفته بو میده.متاسفانه در این وب طاقت انتقاد وحرف حساب نیست.حالا که داره کار به توهین هم میرسه دیگه جای ما نیست. از همون اول که غلط املایی گرفتین جای جواب.و بی خیال غلطای طرفداراتون شدین گفتم بیخود وقتم رو تلف می کنم.(سطر 6 اقای فرقانی کامنت آخری کلمه دورذبینتون)خدا حافظ .شما یکی از بازدید کننده های وبلاگتون رو از دست دادین.
نازنین ندا معین زادهسلام. اولا که پشت سر مرده حرف زدن همچین وجهه خوبی نداره. دوما اگه کسی کارشناس ارشد گرفته دقیقا از همان سیستمی مدرک گرفته که شما هم مدرکش را گرفته اید. سوما توهینی نیست. اون کلمه شما اشتباه املایی بود اون کلمه اقای فرقانی بجای دوربین اون کلمه خورده بود و اشتباه تایپیبود. چهارما: حافظ وظیفه تو دعا گفتن است وبس در بند ان مباش که نشنید یا شنید.
من به سهم خودم اینقدری که برای تعالی شهرم باید قدم بردارم .... برمی دارم حال چه بشود دیگر با من نیست . من قائل به وظیفه ام نه نتیجه.
شنبه 20 آبان 1391 21:32
سلام.نمیدانم شغال بوده است یا روباه كه پوزش به انگورنمی رسیده است پس بنابراین چراكه بعد ازاجبار گفته است انگورش ترش است.وقتی عرضه كاری نداریم حداقل انجامش را خراب نكنیم.حالا هركاری باشد.كویرنوردی-عمران شهری-كوه نوردی-تجارت و....پس آقایانی كه لف لف می كنیداگرمردكاریداین گوی این میدان
شنبه 20 آبان 1391 17:49
کاش اینجا هم مثل اف بی لایک داشت....
فکر کنم کامنتای آقای فرقانی لایک بارون میشد....
آقای فرقانی باز هم خدا قوت . . .
ایول به شما. . .
ما با شماییم . . .
ادامه بدین . . .
شنبه 20 آبان 1391 06:32
سلام .بازم جواب بنده رو با سوال دادین.چادر مسافرتی.داخل ماشین شخصی و...حریم خصوصی بحساب میاد.کسی حق نداره فیلم وعکس بگیره.ولی وقتی چند نفر جمع میشن و بساط برنامه های مرفه پهن میشه همه عکس میگیر ن.برای ثبت لحظات خوش.جهت اطلاع دوستان :از انجمن عکاسان بشرویه کسی نرفته کویر نوردی.شاید هم راه شون ندادن.آخه شاید از چادر ای مدعوین عکس می گرفتن.
جمعه 19 آبان 1391 19:09
سلام
همه مواردی که گفتین صحیحه...و البته فکر میکنم شما فقط قصدتون تحمیل نظر خودتونه..
هر جور خودتون فکر میکنید و هر جور برداشت میکنید..به نظر شخصی بنده که البته تصمیم گیرنده برای جلوگیری از فیلمبرداری من نبودم ...بلکه ارگانهای امنیتی بودند..به نظر بنده همون صدا و سیما کافی بود ...شما ایام تعزیه امامزاده علی یا ...میتونید دوربین به دست بگیرید و از خیمه های مردم عکس برداری کنید..؟؟؟دورذبینتون رو بردارید تشریف ببرید حصارچال (منطقه علم کوه) اصلا بیاین با هم بریم دور و بر چادر کوهنوردا حریم خصوصیه و بهتون اجازه تصویر برداری نمیدن..
مسلما این اجازه رو بهتون نمیده کسی...
اینجا هم قوانین خاص خودش رو داره هرچند بنده ندیدم کسی مانع فیلمبرداری و تصویر برداری بشه..و ادعای شما رو تکذیب میکنم..
ضمنا این قضیه چه لزومی داره از طریق شما پیگیری بشه..مملکت خوشبختانه قانون داره و هم از حفاظت ... و اداره...و حراست... در برنامه حضور داشتند ..ما هم دربست خدمتشون بودیم
حالا چرا اینقدر شما علاقه دارین این موضوع رو کش بدین
توصیه میکنم به اداره ورزش و جوانان مراجعه کنید و بحثتون رو اونجا پیگیری کنید..حتما قانع خواهید شد..چون بنده نه وقت دارم و نه علاقه تا این بحث رو اینجا ادامه بدم..
از خانم ندا هم متشکرم که نظرات همه رو تایید میکنن
نازنین ندا معین زادهسلام. من این وسط چوب دوسر طلام.... تایید کنم گیرم. تایید نکنم متهم میشم به انحصار واین حرفها. تکلیف من چیه این وسط؟
پنجشنبه 18 آبان 1391 16:23
بازم سلام.اقای فرقانی منو با یکی دیگه اشتباه گرفته.بنده این بحث بیهوده رو به پایان می برم.وعارضم که بلا تشبیه پیامبر (ص) وغدیر وصفین کجا این مراسم گناه آلود شما کجا؟بازم از جواب تفره رفتین برای بار آخر میپرسم:چرا نذاشتین کسی فیلم بگیره؟1-چون مراسم خیلی معنوی بودوتقدس داشت2.ترسیدین مردم هم راغب بشن سال دیگه پاشن بیان کویر جا نباشه3.کارایی اونجا میشد که مردم بشرویه به قول شماها ظرفیتش رو ندارن4.میخاستین ریا نشه .لطفا"گزینه صحیح رو وارد کنید./////جواب اقا علیرضا در باب منافع اقتصادی 1.نود تومن کجا رفت2.راننده وشتر چرون و...با اون فضای مفرح مفتی هم می اومدن.3.بشرویه رو بدیع الزمان به ایران معرفی کرده با علمش ولی بازم کسی نمی یاد4.همینایی هم که اومدن کویر نوردی باجونشون بازی کردن با این وضع درمان شهرمون.
پنجشنبه 18 آبان 1391 09:27
متاسفانه اکثر ما آدمها این عیب رو داریم که همش به قول معروف نیمه خالی لیوان رو می بینیم حتی اگه اون نیمه خالی بسیار کمتر از نیمه پر باشه !.هرکدوم از شرکت کننده هایی که در کویر نوردی شرکت کردند فقط نود هزار تومان پول دادند و علاوه بر این شاید مبالغی دیگه هم در داخل بشرویه هزینه کرده اند یعنی مبلغی شاید بالای پنجاه یا شصت میلیون تومان پول وارد بشرویه شد و همشهریای زیادی ( راننده مینی بوس و اتوبوس و آشپز و کارگر و کاسب و....) در این خصوص ذینفع بودند . این فقط یکی از فواید کوچک برنامه بود اثرات مهم دیگری نیز از قبیل شناساندن فرهنگ و توانمندیهای شهرستانمان و...وجود دارد که کاش اینا رو هم ببینیم .به عنوان مثال بنده خودم یک تیم از یکی از استانهای دور را که تا به حال اسمی از بشرویه را نشنیده بودند به چند نقطه از محلهای قدیمی و میراث فرهنگی شهرستان بردم که واقعا از دیدن آن شگفت زده شده و تعجب کردند و مواردی از این قبیل که شاید دیگران حاضرند هزینه کنند که افراد بروند از شهرستان اونا بازدید کنند .....
پنجشنبه 18 آبان 1391 08:50
سلام
شرمنده ام که بیشتراز این اجازه ندارم مطالب رو باز کنم ...و در مورد مدارک و مستندات صحبت کنم ...یکی از این مدارک رو دادم یه جایی فرداش کل رد پاشون رو پاک کردند...
ببینید دوست عزیز اگر اینا سنگ ولایت رو به سینه میزنن چرا وقتی ایشون تاکید بر ایجاد و حفظ آرامش دارند ...چرا وقتی دغدغه اقا برهم نخوردن جو امنیتی سیاسی هست ...چرا این آقاییون دست به اقداماتی می زنند که ارامش منطقه تهدید بشه....
عقیده بنده اینه ادم باید برای هر نقدی ابتدا ببینه چقدر منصفه...چرا یه کلیپ از نماز خوندن و از پخش اذان و از خانمای با حجاب نمیذارن...؟؟؟تا حالا فکر کردین ..
حالا گیرم سایت زدن آزاد ..ولی خداییش پیامک زدن تو گوشی همشهریان ناجوانمردانه نبود؟؟
این کارشون خیانت به اون آرمانیه که برای حفظش دارن حقوق می گیرند..
حالا دلشون میخواد بیان کلیپ بگیرن و ...
الله اکبر ...روی سنگ پای قزوین رو کم کردن...

مردم همیشه قضاوت کردند و دیدیم که امثال شما حضرات چجوری برای مردم واقعیتها رو وارونه جلوه دادند...
از زمان پیامبر تا حالا....از زمانی که غدیر...صفین ..وووووو

به جای رجز خوندن و شاخ و شونه کشیدن و هدر دادن انرژی دیگران کمی فکر کنید که از دهها سال عبادت بهتر است..و باز هم توصیه میکنم بگذارید مردم نفس بکشن...
پنجشنبه 18 آبان 1391 00:08
سلام .واما جواب ندا خانم.فردوس که زادگاه بی بی بزرگ واقا بزرگ فردوسیهاس دیجیتال داره.طبس هم هفته دیگه افتتاح میشه.سونوگرافی چی؟اینا ربطی به کویر نوردی نداره.ولی برا مردم فایده داره.شما برین دنبال حل مشکلات بزرگ .نیروتون رو در کویر هدر ندین.
نازنین ندا معین زادهما هنوز در مساله بیمارستان اختلاف داریم. چندبار گفتم که تنها راهش اینه یه یکی همت کنه دستگاه سونوگرافی رو- که فکر کنم تو بشرویه داریم- با متخصصش باهم بخره و بیاره تو شهر. چندبار گفتم با توجه به خصوصی بودن مرکز جراحی شفا- نه بیمارستان شفا- انتظار تامین متخصص از دولت یه کار غیر منطقیه مخصوصا اینکه هیچ متخصص سونوگرافی وجود نداره که دوره طرحشو در زمان عمومی بودن نگذرونده باشه که بخوان مجبورش کنن بیاد بشرویه- نمی دونم منظورمو رسوندم یا نه-
چهارشنبه 17 آبان 1391 23:57
با سلام .در جواب آقای فرقانی عارضم که طاقت حرف حساب رو داشته باشن.به کدوم مدرک انگ جاسوسی میزنی ن به کسی که شما رو میشناسه وشما نمی دونین که کیه؟؟؟((حواسشون باشه که ارتباط و وابستگی اونا با سرویسهای جاسوسی و برانداز و معاند نظام به اثبات رسیده..))کی اثبات کرد کدوم دادگاه رای داد؟؟؟تهمت زدن به دیگران برای گمراه کردن ذهن مردم وبازی با کلمات برای مظلوم نمایی راه به جایی نمی بره. ظاهرا" شما خودتونو همه کاره مراسم کویر نوردی میدونین وحمله به این ماجرا رو زیر سوءال بردن خودتون میدونین.ای کاش میذاشتین چندتا کلیپ یا عکس از مراسم توسط همشهریاتون گرفته می شد.ومیذاشتیم مردم قضاوت کنن.شما که میگین بذارین مردم نفس بکشن پس چرا نذاشتین یه عکس با موبایل بندازن؟فقط جواب همین سوال رو درست بدین من قانع میشم.
چهارشنبه 17 آبان 1391 22:03
سلام
شرمنده ام وارد بحثی میشم که تهش معلومه...اخرش مشخصه..
نمیدونم قفرانی درسته یا غفرانی برام مهم نیس همین قدر که می دونم یه نفری از یه جایی با یه هویت مخفی داره حرف میزنه... خوبیه فضای مجازی همینه...
البته ما رو که همه میشناسن...سر عهدمون هم می مونیم..
خوبه مشخص شد دغدغه این اقایون دین و عرف و فرهنگ نیست
دیدید خانم ندا گفتم ..اخرش خورشید پشت ابر نمیمونه..اینا با بنده و دوستانم مشکل دارند..این تهمتها فقط بهانه ای برای کوبیدن ماست..نه شهرشون واسشون مهمه نه به عقایدشون پایبندن و هر روز هم با اسم و شیوه ای و ترفندی وارد میشن ولی اینا یه چیز رو همیشه نادیده گرفتن اونهم خداوند متعاله..
نمیدونن که همیشه یاور ادمای مظلومه..
ضمنا وقتی یکی میاد حرف غلط میزنه ..وقتی میاد راهنمای راست میزنه و به چپ می پیچه وقتی همیشه موافق جریان باد حرکت میکنه...از چراغ قرمز رد میشه...وقتی میبینی شب یه چیز میگه و صبح عقیده اش عوض شده...
انتظار دارین حرفشو قبول کنیم
مطمئنا این خیرخواه نیست بلکه منفعت طلبه ...
چرا باید تن به عقایدی بدیم که میدونیم پایانش ذلت و بد بختیه..
امشب اگه اینا رو مینویسم نه برای پاسخ دادن به این دوست عزیزه ..بلکه برای اینه که فکر میکنند ما ابو موسی اشعرییم...
جدا بگم دوره عمر و عاص به سر رسیده..

ضمنا بزرگترین مشکل بشرویه امثال شما حامد خان هستید که دست از سر مردم برنمیدارید...ول کنید آقا مردم دلشون می خواد نفس بکشن...

چهارشنبه 17 آبان 1391 20:38
یاد گرفتم:
1.با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.

2.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند.

3.با کودک بحث نکنم چون مرا با دانش خود میسنجد و هم سطح خود میپندارد.
چهارشنبه 17 آبان 1391 19:12
ببخشید .این آقایانی که سنگ کویرو کویرنوردی رو به سینه میزنند خودشون مهمترین عامل منحل شدنش هستن.میشه کویر نوردی رو برگذار کرد بدون حاشیه ابرومند. به نظر من تغییر کادر برگذار کننده لازمه.چرا بعضی افراد فکر میکنند همه کاره بشرویه اند وهرکاری میکنن به صلاح بشرویس؟اون اقایی که کویرو به چیزای دیگه ربطش داده فکر کنم منظورش این بوده که این آقایان که سینه چاک خدمتند وعهد با آقاشون بستن چرا هیچ وقت نظرات مخالف خودشونو قبول ندارن ؟همیشه دنبال زیراب زنی افراد بهتر از خودن؟اگه سابقه ای در حل مشکلات شهرمون دارن بگن !؟
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


نمایش نظرات 1 تا 30
درباره وبلاگ

وبلاگ خبری ، تحلیلی شهرستان بشرویه.
مدیر وبلاگ : نازنین ندا معین زاده
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :