تبلیغات
بشرویه؛ شهر یاران - مصاحبه1
بشرویه؛ شهر یاران
یکشنبه 22 بهمن 1391 :: نویسنده : نازنین ندا معین زاده

1-معرفی اجمالی و وضعیت تحصیلی تون؟

  •   اینجانب محمد مهدی مغنی باشی منصوریه متولد سال 1358 در شهرستان یزد می باشم. در سن حدود 6 سالگی به همراه خانواده به شهرستان بشروبه مهاجرت کرده و در سال 1377 در رشته علوم تجربی با معدل 50/17 موفق به اخذ دیپلم شدم. در سال 1377 در مقطع کارشناسی دانشگاه شهید چمران اهواز در رشته ژنتیک پذیرفته شده و در سال 1381 فارغ التحصیل شدم. بلافاصله در سال 1381 در مقطع کارشناسی ارشد در رشته ژنتیک انسانی در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران پذیرفته شده و با معدل 50/18 با کسب عنوان رتبه اول در سال 1384 فارغ التحصیل شدم. پس از آن با کسب رتبه اول در آزمون کتبی دانشگاه آزاد اسلامی سال 1384 دانشجوی مقطع دکتری رشته ژنتیک مولکولی واحد علوم و تحقیقات تهران شدم و در سال 1391 با معدل 50/17 فارغ التحصیل شدم. قابل ذکر است که از سال 1385 تا کنون عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون بوده و در سال 1388 ازدواج کرده و هم اکنون ساکن اصفهان می باشم و خانواده ساکن یزد می باشند.

2-با توجه به اینکه حدود 12 سال ساکن بشرویه بوده اید و یکی از افراد موفق اجتماع محسوب می شوید ؛ نقش محیط اجتماعی در نیل به موفقیت یک شخص؟

  •  به طور قطع محیط در پرورش و شکوفایی استعداد های یک شخص نقش مهمی دارد هرچند که خود شخص، خانواده و دوستان نیز نقش مهمی در موفقیت هر فردی دارند.

3- معلمین و دبیرانی که در بشرویه از آنها درس گرفته اید؟

  •   دلیل اصلی که در این مصاحبه شرکت کردم تشکر از معلمانم در دوران تحصیل در شهرستان بشرویه می باشد. تمامی معلمین که من از آن ها درس گرفته ام در زندگی من نقش مهمی داشته اند اما آن هایی که تاثیر بیشتری داشته اند را به طور خلاصه در این جا ذکر می کنم. 1. آقای الیاسی معلم کلاس اول من بودند. با توجه به این که من از یزد به بشرویه آمده بودم و محیط بشرویه از همه نظر برای من ناشناخته بود ایشان بسیار به من کمک کردند و خاطرات خوبی از ایشان در ذهن دارم. 2. جناب آقای ( حاج) مهدی سلطانی که به عنوان مدیر مدرسه 17 شهریور بودند و توصیه هایی که ایشان می کردند و هنوز به خاطر دارم را هیچ وقت فراموش نمی کنم. 3. آقای رضا مهرآور ( امیدوارم اسم ایشان را اشتباه نکرده باشم) معلم کلاس سوم و آقای سید مهدی ساداتی معلم کلاس پنجم هم خیلی به من کمک کردند. 4. آقای قاسمیان (اسم ایشان در ذهنم نیست، معلم عربی و قرآن مدرسه راهنمایی شهید مطهری) ، آقای مهدی قلیان (احتمالا آقای محمد قلیان)که مدتی به عنوان مدیر مدرسه راهنمایی شهید مطهری بودند. 5. در دبیرستان نیز آقای زمانی دبیر فیزیک، آقای فرهادی و هلالی دبیر ادبیات فارسی، آقای کامل نیا و خاکی نژاد دبیر شیمی و آقای تیموریان دبیر ریاضی بسیار به من کمک کردند. البته یک تشکر ویژه دارم از آقای علی قلیان به عنوان دبیر زیست شناسی که من را وارد حیطه ژنتیک کردند چرا که من در دوران تحصیل به تنها چیزی که فکر می کردم بازی در تیم ملی فوتبال ایران بود نه تحصیل در دانشگاه! اما با توجه به رتبه نسبتاً بالای من در کنکور سراسری ( در سال 1377، کنکور به صورت دو مرحله ای انجام می گرفت و من در منطقه 3 رتبه 336 کسب کردم که دانش آموزان در آن سال ها با این رتبه معمولاً ذر رشته پزشکی پذیرفته می شدند) و این که رشته پزشکی را دوست نداشتم با پیشنهاد آقای علی قلیان که گفتند امسال (سال 1377) برای اولین بار رشته ژنتیک در دفترچه و آن هم فقط در دانشگاه شهید چمران اهواز آورده شده است و رشته خوبی است، این رشته را برای من انتخاب نموده و من را وارد این رشته کردند که بسیار از این جهت خوشحال هستم و مجدداً از ایشان تشکر می کنم. همین جا از آقایان محمد رضا کیانی، سید محمد جوادی و حسین حدادیان که در زمینه ورزش و فوتبال به غیر از این که معلمم بودند دوستان بسیار خوبی هم برای من بودند تشکر می کنم.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 18 آبان 1395 00:27
سلام
فقط میتونم بگم هم خودشون و هم خانمشون استادهای بسیار خوبی واسه دانشگاه آزاد شهرکرد هستن و ما به وجودشون افتخار میکنیم
نازنین ندا معین زادهقدرشون رو بدونید و سلام ما بشرویه ای ها رو هم بهشون برسونید..
دوشنبه 4 فروردین 1393 13:01
با سلام
من همیشه الگوی ورزشی ام مهدی بوده است.
دوشنبه 4 فروردین 1393 13:01
با سلام
منم به داداشه خودم افتخار می کنم و امیدوارم همیشه موفق و موید باشد
از شما هم ممنونم که این مصاحبه را تنظیم کرده اید.
چهارشنبه 2 مرداد 1392 00:39
کلا اولین بار هست این وبلاگ را میبینم . هم شما و هم آقای دکتر بنده را شرمنده فرمودید. من اگر عزم و اراده مهدی و پشتکارش را نمیدیدم ایشان را به رشته کارشناسی ژنتیک آنهم در اهواز هدایت نمیکردم. یادش بخیر. من تا قبولی ایشون در فوق لیسانس دغدغه داشتم که مبادا اشتباه کرده باشم. الان بسیار خوشحالم و خدا رو شکر میکنم
نازنین ندا معین زادهسلام. کاری انجام نداده ام. خواهش می کنم.
دوشنبه 30 بهمن 1391 16:13
سلام
وقت بخیر
یکشنبه 29 بهمن 1391 18:04
سلام
واقعاً دستتون درد نکنه مصاحبه خیلی خوبی بود واقعاً دوست داشتم که ببینم ایشون الان در چه کاری هستند
باعث افتخاره
شنبه 28 بهمن 1391 12:30
احسنت به همت ایشون
جمعه 27 بهمن 1391 23:20
سلام.خیلی مطالب جالبی میذارین تو وبلاگتون،بهتون به خاطر وبلاگ به روز و باحالتون تبریك میگم.
امیدوارم بشرویه بلاگفا هم یه همچین مطالبی بذارن...!
باتشكر
سه شنبه 24 بهمن 1391 17:26
سلام
نازنین ندا معین زادهسلام اقا حامد. دیشب پای نود به اتفاق خانواده یاد شما بودیم. حالت چطوره؟
سه شنبه 24 بهمن 1391 16:56
با سلام بنده یكی از همكلاسیها ودوستان ورزشی دكتر هستم از اینكه ایشان به مدارج عالی رسیدند بسیار خوشحالم وبه عنوان یك بشرویه ای به همشهری خود افتخار می كنم ان شاالله در كنار خانواده محترمشان سالم وموفق باشند
نازنین ندا معین زادههمه ما افتخار می کنیم.
سه شنبه 24 بهمن 1391 00:30
سلام
بالاخره از حبس دراومدیم! :)
کم و بیش ایشون آشنایی داشتم ولی توضیحات جزیی که دادند قشنگ و جالب بود ... کار قشنگی رو شروع کردین، موفق باشید...
راستی هم خودم آغاز به کار کردم هم وبلاگ!
نازنین ندا معین زادهخب تمام قد به احترام بازگشتتون قیام می کنیم و امیدوارم دیگه وقفه ای درکار اطلاع رسانی تون وجود نداشته باشه.
دوشنبه 23 بهمن 1391 15:51
بسیار عالی بود واقعا تشکر می کنم
خیلی به من انگیره داد که چنین فرد موفقی در زمینه ی زندگی و تحصیل ، معلمانی در دوارن تحصیل داشته که من اکنون در پایه اول دبیرستان از وجود بعضی شان استفاده می کنم .
آقایان فرهادی و قلیان که بسیار فوق العاده هستند و آقای کامل نیا هم که با اینکه پیش از این ازشان بدم می امد با خواندن این مصاحبه تصمیم به بهره گیری از تجربه شان گرفتم
باز هم تکر می کنم و از این کارا بیشتر بکنید .
یکشنبه 22 بهمن 1391 23:45
سلام
رضا مهرآوران - محمدرضا قاسمیان
با آرزوی موفقیت برای جناب مغنی باشی.
نازنین ندا معین زادهممنون از طرف ایشون که اسامی معلمان رو تصحیح کردید.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ

وبلاگ خبری ، تحلیلی شهرستان بشرویه.
مدیر وبلاگ : نازنین ندا معین زاده
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :