تبلیغات
بشرویه؛ شهر یاران - مخاطب خاص نوشت...
بشرویه؛ شهر یاران
یکشنبه 13 بهمن 1392 :: نویسنده : نازنین ندا معین زاده
اینکه یه عده ای بخواهند در یک جایی مثل یک شهر یا در بعد وسیع ترش یک مملکت ، افکار خودشون رو به کل جامعه تعمیم بدهند و همیشه خود را نماینده افکار عمومی و نماینده کل مردمان آن جامعه بدانند چیزی نیست که مختص یک زمان خاص باشد. این را برای این می گویم که فکر نکنید موضوعی تازه و بدیع هست. لیکن بعضی وقتها آش بقدری شور می شود که گاهی صدای خود آشپز هم در می آید... .آقای محترمی که کامنتهایی که برای وبلاگ من می نویسید تمام خصوصی است و متاسفانه نمیشه قابل رویتش کرد یکی دوتا نکنه رو باید حتما یادآوری کنم:
1-بعضی وقتها و هنگامی که بنا به دلایلی از جمله آقا زاده بودن یا وابستگی به جایی ، نهادی ، چیزی به کسی شغلی داده می شود یا به مراسمی دعوت می شود امر بر وی مشتبه می شود که : من آنم که رستم بود پهلوان!! من برای خودم کسی هستم ... غافل از اینکه به محض اینکه رشته های ارتباطی پاره شد طرف از عرش به فرش خواهد آمد و ... .
2- آنچه در 8 سال گذشته بر سر مردم آمد چیزی نیست که به سادگی از ذهن خیلی ها پاک شود مگر اینکه خیلی خیلی خودمان را به بی رگی و بی خیالی بزنیم که فراموش کنیم از چه به چه رسیدیم. آقای روحانی در کتاب خاطراتش - اگر کسی تشکیک کرد بفرمایید آدرس دقیق صفحه و سطر مطلب رو هم اعلام کنم - چیزی نقل به مضمون دارد که : در مرداد 84 و اولین روزهای ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد وقتی برای شرکت در جلسه ی آژانس برای هماهنگی با ایشان دیدار کردم سوالاتی از من کرد در مورد ماهیت آژانس انرژی اتمی و دبیرکل آن و اعضای آن و درنهایت گفتگو به این خرج شد که خرج آژانس رو کی میده؟ گفتم کشورهای عضو. گفت مخارج سالانه آژانس چقدره؟ گفتم نمی دونم. پرسید حدودا یه چیزی بگو مثلا چند میلیون دلار؟ صدمیلیون دلار خوبه؟ همین الان زنگ بزن به البرادعی و بگو ما هزینه سالانه آژانس رو پرداخت می کنیم!!!!! - گفته ها نقل به مضمون است-
3- اینکه بعضی ها فکر کنند آنها نماینده ی 70 میلیون جمعیت ایران هستند و هرچه در مغز و مخیله آنها می گذرد دقیقا همان چیزی است که بقیه ی مردم هم می خواهند ؛ خودخواهی محض است. اینکه وقتی ما برای مصارف تامین برق هسته ای به اورانیوم 3.5 درصدی  و برای مصارف تحقیقاتی هم به اورانیوم 5 درصدی نیاز داشته باشیم ولی مدام بر اورانیوم 20 درصدی تاکید کنیم و با این کار 8 سال کشور را به ورطه ی نابودی و هلاکت و فساد شدید مالی بکشانیم و امروز هم برای اینکه از غافله عقب نباشیم چند نفر جمع بشویم و با اتکا به وابستگی هایی که داریم سخن از غنی سازی 60 درصدی بکنیم- بله درست خواندید60 درصدی - بکنیم فقط و فقط برای کشاندن کشور به ورطه ای است که در 8 سال پیش در آن بودیم. ضمن اینکه بخوبی مشخص بود که علت این همه تاکید بر حق مسلم بودن انرژی هسته ای- درحالی که اذعان کامل دارم به اینکه حق هر کشوری است که از علم وتکنولوژی استفاده ی صلح آمیز داشته باشد- فقط و فقط برای این بود که سیستم تحریم ها فعال شود و عزیزان ما بتوانند از این نمد برای خود کلاهی که نه بلکه هزاران کلاه فراهم کنند و علت این همه پافشاری شان بر عدم مصالحه نیز حاضر نشدن به دست کشیدن از آنهمه الاف و نعمتهای باد آورده بوده. اینکه بخواهیم هرجا حرفی می زنیم خودمان را نماینده ی ملت معرفی کنیم و از زبان آنها سخن بگوییم کار عبثی است. خودتان هم می دانید که اگر مردم هنوز هم پایبند به ایده ها و خواسته های شما بودند- با تاکید بر اینکه هنوز هم معلوم نیست که آیا واقعا از اول می خواستنتان یا خودتان را به زور تحمیل کردید - در انتخابات ریاست جمهوری امسال بجای حسن روحانی بر روی برگه های رای خود نام سعید جلیلی را می نوشتند که نماینده تفکر شما بود . نه شخص دیگر.
4- مقام معظم رهبری همیشه با هدایت داهیانه و مدبرانه ی خود کشتی انقلاب را از گردبادهای شدید و خطرناک دشمنان داخلی و خارجی حفظ می کنند. اینکه شما هرزمانی که در جایی کم آوردید و نیاز به به کرسی نشاندن حرف و تفکر خود بودید از رهبر فرزانه مان  خاصه خرجی کنید امری خطرناک است که خودتان هم به آن اذعان دارید. بارها معظم له با برخوردها و فرمایشاتشان نشان داده اند که جاذبه باید بر دافعه مقدم باشد . لیکن شما هرکسی را که به تفکر شما کوچکترین انتقادی - حتی صد درصد درست -وارد کند با انگهای لیبرال ؛ فتنه ؛ ضد ولایت فقیه ، مزدور استکبار جهانی و ... خوانده اید و طردش کرده اید.
5- فرموده اید دشمن مشترک همه ی ما اسرائیل است. من نظر دیگری دارم. دشمن مشترک همه ی ما ، خودبرتربینی و تکبری است که در نهادمان ریشه دوانده و نمی گذارد جلوتر از نوک بینی مان را ببینیم. در عرصه ی سیاست خارجی یک بار دیگر هم گفته ام که هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمی گیرد و هر کشوری فقط و فقط با توجه و نگاه کامل به منافع داخلی خودش با کشورهای دیگر ارتباط برقرار می کند نه هیچ چیز دیگر. اینکه خیابانهای شهر را پر کنیم از بیلبوردهای صداقت آمریکایی - درحالی که اصلا در سیاست و روابط بین هیچ کشوری ؛ صداقت جایی ندارد. آنچه مهم است منافع است نه چیز دیگر- و بخواهیم به زور بیلبورد و تابلو و تبلیغات افکار خودمان را در سر مردم فرو کنیم کاری پسندیده نیست...
6 - تاکید می کنم من شدیدا به کشورم ، دینم ، مذهبم و رهبرم افتخار می کنم و اعتقاد کامل دارم که کشور بدون رهبری آقا و رهبرمان جز به بیراهه راهش ختم نمی شد. کشوری که برای ذره ذره خاکش خون فرزندانی ریخته شد که که جانشان را در راه اعتقادشان دادند. این شهدا و این جوانان کسی نبودند جز فرزندان مردم همین مرز و بوم. همین مردمی که ما امروز داریم به دو قسمت خودی و غیر خودی و نفوذی و غیر نفوذی تقسیمشان می کنیم و انگار که بر جانشان هم مالکیم... . فرزندان همین مردم بودند که ما داریم علنا از آنها استفاده ی ابزاری می کنیم و فقط زمانی آنها را می بینیم که به آنها نیاز داریم.
حرف خیلی زیاد است برای گفتن اما نه مجالی است نه نفسی. اینها که گفته شد فقط استخوانی بود در گلو که باید نوشته میشد تا آرام شود دلی. و مطمئنا همه حرفها هم اینها نیست... ناگفته ها بسیار است.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 4 خرداد 1393 16:14
با خواندن مطلبتان در باب انرژی هسته ای یاد قضایای ملی شدن نفت افتادم که طرفداران انگلیس نفت را ماده ای بدبو و بی خاصیت و . . . معرفی می کردند.
نازنین ندا معین زادهشما هر جوری دوست دارید نفت و انرژی هسته ای رو معرفی کنید.... ضمنا در مورد استاد!!! جلیلی هم شما بفرمایین که چه گلی خودشون به سر ما زدند که بقیه نزده باشند. استثنائا این کامنت شما رو برای اینکه جوابی داده باشم تایید کردم. فجایع اقتصادی اقایان خاتمی و هاشمی و اصلاحات و کرباسچی و هرکسی که خطش با خط شما یکی نیست از اینهایی که شما می فرمایید خیلی بیشتر است. اینها به کنار. شما بفرمایید که شما چه گلی به سر این مملکت زدید. 8 سال مملکت را به قهقرای فساد و دزدی و رشوه بردید و باز هم با افتخار فرمودید که ما پاک ترین دولت تاریخ بوده ایم.... ظاهرا پاکی معنای دیگری یافته.... تمام.
پنجشنبه 15 اسفند 1392 15:19
میگن تا سه نشه بازی نشه امروز افتخار حضور چندین باره در وبتان را داشتم .

انکار مکن طلعت پیشانی خود را
پنهان مکن ای پیر مسلمانی خود را

من از تو به ایمان تو مومن ترم ای مرد
کوتاه مکن سجده ی طولانی خود را

بگذار که با زلف تو خلوت کنم ای پیر
باید به یکی گفت پریشانی خود را

بگذار که بیرون بکشم با مدد تو
از چاه هوس یوسف زندانی خود را

آزرده ام از شهر که حق را زده بر دار
بردار سه تار من و بارانی خود را

بردار دلت را که خداخانه درین خوان
از خنجر و خون ساخته مهمانی خود را

جمعی شده سرگرم به دلسردی اغیار
جمعی شده مشغول ثناخوانی خود را

آن جمع به تفریق مزین شده، با وی
تقسیم مکن عالم عرفانی خود را

نادانی شان ضامن ناندانی شان است
پس حفظ کند وجهه ی نادانی خود را

آن جمع ـ چنان باد که بر گردن شمشاد ـ
بر دوش تو انداخته ارزانی خود را

هشدار! که این باد مصمم شده ای گل
بار تو کند بی سر و سامانی خود را

بزمی ست که عزم همگان جزم به رزم است
نظمی ست که خود خواسته ویرانی خود را

حق است که در الفیه ی خویش بماند
آن قوم که آزار دهد مانی خود را

ای ابر! تو را خاک سترون به هدر داد
بر دشت فرو ریز فراوانی خود را...
پنجشنبه 15 اسفند 1392 14:35
می بخشین نطر قبلی نام یادم رفته بود !
پنجشنبه 15 اسفند 1392 11:42
سلام جناب حسام خان :
خیلی خیلی دلتون پره ها ! یه آب قندی چیزی نوش جان کنین خدای نکرده پس ...
شما از هشت سال یک مرد و اونهم بقول خودتون از چهار سال آخرش نوشتین کاش یه لیستی هم از امورات نه چندان در شان ؛ این فقط چند ماهه میدادین .
خداییش من روحانی رو نمی شناختم اولین باری که توی مناطره ها چشم بهشون افتاد متاسفانه یاد اون افراد ... در صدر اسلام افتادم که ..
از مذهب و زاده ی زهرا س دم زدین ولی متاسفانه چشمان بصیرت بین کم شده که ببینن الان زاده ی زهرا س واقعا تنهاست . اهل کوفه ها ، اشعری مرام ها و عمروعاص سیرتان این روزا زیاد شدن منطورم شما نیست دیگرانی که ..
واقع بینانه و اسلام منشانه فکر کنید ...
خدایتان یار !
نازنین ندا معین زادهامورات به قول شما نه چندان در شان این چندماهه فقط از دید بعضیها که منافعشون از بین رفته ناشایسته وگرنه همت بلند دار که مردان روزگار... از همت بلند بجایی رسیده اند.
چهارشنبه 14 اسفند 1392 00:14
راستی از تامین اجتماعی وآقای مرتضوی فراموش كردمجنایات این یارمحبوب همون فرد درتامین اجتماعی وقضیه كهریزك و دادن پول بیت المال به نمایندگان و.........../آقای رحیمی اختلاس بیمه ایران و..../طردشدن همون توسط روحانیون ووعاظ مشهوركشورهمونایی كه قبلا اصلح می خواندنش./رسوایی كه درجریان چاوز بوجوداورد./راستی قسمت شدبرین ازمیوه فروشی وبقالی سركوچشون چیزی بخرین وای وای چقدربیچاره بودیم همه رومسخره داشت.همه به كنارخدای نكرده اگه یه موردازاین موارددرزمان سیدآل پیمبرخاتمی اتفاق می افتادوای چه قیامتی به پا میكردند.هرچندكه باراه خودتان گفتید خودم كردم كه لعنت برخودم باد.واون روزی كه همون درمناظره ها به آقایون متلك اختلاس میزدوشما كت كت وپوزخندمیزدین وآفرین می گفتین الانم نیشاتون باز وپخ پخ می كنین ؟البته شماهاازرونمیرین.هرچنددیگه رویی ندارین كه بخوان ازروش برین.خدابخاطرناشكری امثال شما اززمان ریاست جمهورمحبوب وتاریخی ایران حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای سیدمحمدخاتمی كه فراوانی وعزت درایران حاكم بودبلایی برسرماایرانیان نازل كردكه بغهمیدجنگیدن بازاده ی زهرا جز بدبختی وبیچارگی چیزی نداره.الانم مواظب باشین كه اززاده ی زهرای دیگرمان مقام معظم رهبری جلو نزنین كه خوارج هم ازمولایمان علی (ع) به اصطلاح خودشان جلو زدند وشدندخوارج.صدباراگرتوبه شكستی باز آی.درهای توبه بازاست .خدایش برای چنددقیقه فقط فكركنین خدایش پیغمبری ابوالفضلی فكركنین دراین 8 سال چه برسرمردم امدبیشترهمین 4 سال ْآخر. امیدوارم شماها خواب باشیدچون بالاخره بیدارمیشین ولی اگرخدای نكرده خودتان رابه خواب زده باشیددیگرنمیشودبیدارتان كرد.عزت زیاد
سه شنبه 13 اسفند 1392 23:52
سلام وخسته نباشید.مدت مدیدی است كه بنابه مسائلی نتونستم به وبلاگتون سربزنم.می بینم كه خاری هستیددرچشم دشمنان اسلام ایران وشهرمون.من فقط چند دستاوردبسیارمهم 8 ساله گذشته درسطح ملی وبعدمنطقه خدمت شماعرض می كنم.ازبركات 8سال:شناختن كشورهای آفریقایی كه اصلاتاحالااسمشون به گوشمان نخورده بود(با احترام)2-دروغگویییییی3-بی نظمی وبی قانونی هركی هرچی/لایه این ورسال یا اون ورسال/مجلس درراس اموركی گفته؟/نمیخوام /بگمممممممم/4-روی كارآمدن بیسوادان وبه مرطه رفتن شخصیت جهانی ایران5-بازگشایی جشن های شاهنشاهی به سبك جدیدیدرتخت جمشید6-گدااااا پروری /سیب زمینییییی7-انحراااااااااااااااف انحراف انحراف8- خانه نشینی ونعوذبالله عدم تمكین ازمقام معظم رهبری9-خاوری خاوری خاوری می شناسینش؟آره همون سه هزارمیلیارد10-لجبازی وعدم درایت وتدبیردرسیاست خارجی ومرگ صدهابیمارسرطانی وبیماریهای لاعلاج دیگروبه سختی افتادن بیماران11-زنجانی بابك زنجانی یارخوش نشین آقایون افعی اقتصادبی درایت 8ساله12-حزب وحزب بازی وسیاست بازی13-به سخره گرفتن افكارعمومی 14-درست كردن جایگاه های چندین میلیونی درشهرها واسراف بیت المال15-........16-.....17-....خدابه حال شیعه وایران رحم كردكه اگرفقط یكی دو سال دیگه صدارت اون طول میكشید معلوم نبودچی برسراسلام ومذهب وكشورمون می افتاد.امام خمینی فرمده بودند كه نگذاریدانقلاب به دست نااهلان بیفتد.ملی بازهم خدارحم كرد/بازم بگمممممممم

دربشرویه هم كه دیدیدازمسئولین ادارات تاطرفداران
من خودم اصولگرای واقعی هستم و جواب خودم وتوبه خودم رادررای به حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دكترروحانی به خودم دادم.بله انایی هم كه الان دارن هنوزازاون بنده خداطرفداری میكنن تودلشون یه چیزدیگس.شماها حرفاشون جدی نگیرین.
نازنین ندا معین زادهسلام. در مذمت اون هشت سال هرچی بگیم کم گفتیم. بدتر از همه همین ماجراییه که تقریبا به همون ماجرای سیاه دانه ی معروف بشرویه شبیهه! درحالی که داشتند بزرگترین دزدی ها رو می کردند مدعی بودند که ما پاک ترین دولت تاریخ ایران هستیم... بگذریم... یه دورانی بود که باید می گذشت و گذشت... . این اتفاقات باید می افتاد که حداقل ما بیشتر قدر کسی مثل خاتمی رو بدونیم.
دوشنبه 5 اسفند 1392 20:08
سلام
خدا خودش به خیر کنه این تدبیر و امید و اعتدال و کلیدهای بزرگ و کوچیک و بحثهای مربوطه ش رو !
ما که خدا رو شکر شاه کلیدمون دست خودشه و هر وخ هم خواست و اراده کنه جادوی کلیدایی که چشم بعضی آدما رو میزنه خنثی میکنه ! (قضیه موسی ع و عصاشو که ... )
نازنین ندا معین زادهسلام خدا رو شکر.
دوشنبه 5 اسفند 1392 12:45
البته بهتره بگیم دولت تزویر و دروغ نه تدبیر و امید
نازنین ندا معین زادهدروغ؟؟ دروغ که در انحصار پاک ترین دولت تاریخ ایران بود دوست عزیز.
جمعه 2 اسفند 1392 17:54
در پاسخ به مخاطب جمعه 25 بهمن 1392 21:53
با شما موافقم ؛ درست می فرمایید (( صبر كنید ببینید كلید آقای دكتر كدام قفل را باز خواهد كرد .)) بیكاری و معضلات و دیگر قفل هایی كه در دولت قبل زده شده بسیار مشكل است باز كردنش ، به امید خدا و توجه ویژه ی ائمه ی معصومین علیهم السلام انشاءالله آقای روحانی به سوی موفقیت گام بر خواهند داشت هرچند سخت و مشكل و كم باشد ..
یكی از آن قفل هایی كه باز شد دیدار و ارتباط دولت با مرجعیت عظام بود كه گل های سر سبد كشور شیعه هستند .
نازنین ندا معین زادهان کلید قفلهای زیادی را باز خواهد کرد... اما با صبر و همدلی و سنگ نینداختن بعضیها.
جمعه 25 بهمن 1392 21:53
شما در این به اصطلاح مقاله فقط سفسطه كرده‌اید زمان همین آقای دكتر روحانی شما عزت ملی پایمال شد و وزیر وقت امور خارجه انگلیس خبیث با آن وضع .... با آقای روحانی دیدار و ... كرد و اگر نبوند افراد نترس در دولت احمدی ن‍‍ژاد و مقابله با زیاده خواهی‌های قدرتهای استكباری الان باید از لحاظ امنیت ، سیاسیت خارجی و داخلی باید وضعیت مشابه شیخ نشین های عربی می‌داشتیم چه اینكه همین عزیزان با توجه به اعتراف دشمنان در دست داشتن در فتنه 88 هنوز مشغول حمایت از آنها هستند. حالا هم عجله نكنید اولین تدبیر در سبد كالا نمایان شد . جالب است بدانید قسط اول دلارها را آمریكا به ایران نداد و برای بدهی‌های قبلی اروپائیها برداشت و پولی به ایران نرسید واقعا روی چه اطلاعاتی شما این حرفها را می‌زنید صبر كنید ببینید كلید آقای دكتر كدام قفل را باز خواهد كرد . به بیكاری و معظلات شهر بپردازید كه ....
نازنین ندا معین زادهعزت ملی الان پایمال شد یا اون روزی که همه برای ایران از رو شمشیر بسته بودند؟ یا اون روزی که رئیس جمهورمون که باید منبع ادب و هنر باشه با حرفهای بی سر و تهش رو در مجامع جهانی می برد؟ مشکلات شهر ما در داخل شهر قابل حل شدنه اگه اراده ای باشه البته...
جمعه 25 بهمن 1392 17:52
عزیزان روی هم را ببوسید
هشت سال اونا تحملتون كردن حالا هشت سال هم شما تحملشون كنید
واللا !
نازنین ندا معین زادهواللا...
جمعه 25 بهمن 1392 14:18
سلام جناب محمدعلی:
پس ازین آزادسازی خشم برحذر باشند یاران جناب روحانی که میدانید انرژیش چندین برابر انرژی هسته ای است !
بعدشم هر کی که نتونه قوانین مذهبی و ملی رو درست اجرا کنه و عزت ملتش و دینش و مردمش رو ...
جمعه 25 بهمن 1392 10:12
hamshahri عزیز :کسانی که در نتیجه پیروزی روحانی شوکه شده ا ند اکنون به دنبال هر فرصتی برای آزاد سازی خشم خود هستند.
جمعه 25 بهمن 1392 09:18
راستی چرا موقع انتخابات وبلاگتون رو غیرفعال کردین؟میشه علتش رو بگین
نازنین ندا معین زادهترسیدیم چیزی را که واقعا حق است بگوییم و برای دوستانمان دردسر درست شود.
جمعه 25 بهمن 1392 09:14
البته قبل از احمدی نژاد روحانی است.هرچی باشه عزت ما رو زیر پا نزاشت به خاطر یه لقمه نون.مرگ بر تدبیر و امید.
نازنین ندا معین زادهیادتان باشه که پیامبر اعظم خانه ی ابوسفیان رو امن اعلام کرد در زمان فتح مکه. احمدی نژاد برای رفاه حال خودش و اطرافیانش 70 میلیون ملت را به سختی و بیکاری انداخت.
پنجشنبه 24 بهمن 1392 22:44
"چهارشنبه 23 بهمن 1392 07:52حالا "گه گند زدین دارین ذهن ها رو منحرف میکنید.هرچند همه فهمیدند.دست روباه مکار رو شد"
"نازنین ندا معین زادهچندش اور؟"
زیادی سر خوشین !
پنجشنبه 24 بهمن 1392 20:46
مشکلاتی که اکنون ما با ان درگیر هستیم ناشی ازهیچ دولتی نیست ناشی از استبداد پزیری ما ملت است وناشی ازناپخ تگی سیاسی ما ملت است با انتخابهای نادرست دولت قبلی را مردم بر سر کار اوردند تا زمانی که دروازهای تمدن را بر روی خود ببندیم ودر همین فقر سواد اجتماعی به سر ببریم ودانشجو ودانش امورز ما قدرت تحلیل نداشته باشد احمدی نزادهای زیادی بر ما حاکم می شود
نازنین ندا معین زادهبعله. احمدی نژاد یه قلمشه فقط.
پنجشنبه 24 بهمن 1392 20:40
ممنون
پنجشنبه 24 بهمن 1392 15:47
سلام
برام خیلی جالبه و البته مایه تاسف توی بیشتر سایتایی که قسمت نظراتشو میخونم بیشتر اونایی که طرفدار جناب روحانین در پیامهاشون از کلمات چندش آور استفاده کردن عین این نظر قبلی !
نازنین ندا معین زادهچندش اور؟
چهارشنبه 23 بهمن 1392 07:52
حالا گه گند زدین دارین ذهن ها رو منحرف میکنید.هرچند همه فهمیدند.دست روباه مکار رو شد
نازنین ندا معین زادهکی؟ چی؟ کجا؟
سه شنبه 22 بهمن 1392 08:00
خواندنش خالی از لطف نیس ( روحانی مشاور خود را مجری نکرد! خاطرتان که هست؟ ) :

http://www.entekhab.ir/fa/news/147606/%D8%B1%D9%88%D8%AD%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D9%85%D8%AC%D8%B1%DB%8C-%D9%86%DA%A9%D8%B1%D8%AF-%D8%AE%D8%A7%D8%B7%D8%B1%D8%AA%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D9%87-%D9%87%D8%B3%D8%AA
نازنین ندا معین زادهجالبه. ضمن اینکه رسانه ی میلی فقط در اختیار یک طرف قضیه است و این چیزی است اظهر من الشمس.
دوشنبه 21 بهمن 1392 15:12
سلامخانم معین زاده
واقعا كه عالی گفتی .خدا را شكر و سپاس كه از روی منطق و واقعیات و بدون تعصبات خاص سخن می گویید.
خانم: از بعضی كم لطفی های دوستان ناراحت نشوید
به پیامبر به آن عظمت دیوانه بودن ، ساحر بودن ،و... را نسبت میدادند.ما كه جای خود داریم!
نازنین ندا معین زادهسلام. ما که جای خود داریم...
دوشنبه 21 بهمن 1392 15:11
همیشه از خوندن پست هاتون لذت بردم!
نازنین ندا معین زادهسلام . از کامنتهای بی شمارتون هویداست!!!!
کجایید شما ؟
دوشنبه 21 بهمن 1392 13:28
به شما هم كه داد فاتحه خوندین.این هم از تدبیرتان +امیدتان
نازنین ندا معین زادههرچی تدبیر هست فقط در وجود شماست. بقیه جمعی بی تدبیریم.
یکشنبه 20 بهمن 1392 21:19
مرگ بر آمریکا.مرگ بر دولت تدبیر و امید.مرگ بر منافقین و کفار.
نازنین ندا معین زادهدیگه دوران مرگ گذشته. برای بندگان خدا زندگی بخواهید. نه مرگ. ضمنا خدا رو شکر که خداوند تقسیم روزی بندگانش رو دست شما نداده . .
شنبه 19 بهمن 1392 12:27
اون هایی كه طرفدارانشون آدم بودن چیكار كردن كه اینا كه یه مشت اراذل و اوباش هستند بخوان انجام بدن
چهارشنبه 16 بهمن 1392 20:59
سلام.
اونایی که دنبال آب گل آلود هستند،(کاسبین محترم تحریم)بعضاً افرادی بی سواد تشریف دارند، تا جایی که بعد یه عمر ...، به جای npt در لایحه تقدیمی می نویسندmpt که فکر می کنم منظورشانmp3 بوده؛ چون کلاً در عالمی دیگر سیر ومی کنند و به فکر آواز و اینجور چیزا هستند.معلوم نیست چرا برخی دوست دارند فقط خودشون تو دایره حمایت و اطاعت از رهبری و حفظ منافع کشور باشند و به زور سایر افراد را از این حیطه به بیرون برانند اینم خودش مرضیه دیگه!به گفته یه بزرگی در عرصه سیاست خارجی ما نه دوست دائم داریم و نه دشمن دائم، این فقط منافع ملی ماست که دائمیست.
اما گفتن خیلی سخنان این روزها هزاران برداشت متفاوت داره؛ کما اینکه بنده نمی تونم این نظرم را برای شما به صورتی بجز «خصوصی» ارسال کنم، چون ما به طور پیش فرض برچسب خورده ایم، می دانید که!
استاد زیبا کلام هم این روزها به دلیل برخی گفته ها به محکمه احضار شد و سایت انتخاب هم به دلیل نشر نظر همین استاد گرامی مغضوب علیه شده، فیلتر گردید.
به امید روزی که همه بتوانند نظراتشان را با خیالی آسوده بیان کنند و ..
نازنین ندا معین زادهنماینده ای که هنوز فرق ان پی تی با ام پی تی رو نمی دونه یه طرف ، اون صد و چند نفری هم که بدون خوندن لایحه اون رو امضا کردن یک طرف- تازه وسطشون دکترا هم بودند- اینها همه اش نشونه اینه که فقط رفتن که یه حقوقی گرفته باشن و یه جایی رو گرفته باشن که کسایی که حقشون بودن در اونجاست ؛ نباشند.
این کارها تمامی ندارد. یک روز ایت الله ....، یک روزآیت الله ..... یک روز لقمانیان ، یک روز خاتمی ، یک روز زیباکلام . یک روز ... این رشته سر دراز دارد. جالب اینه که برای هر کدوم هم یه بهونه ای هست...
چهارشنبه 16 بهمن 1392 14:43
سلام
انشاءالله که تاییدش میفرمایین :
http://payamboshruyeh.ir/13557/%C2%AB%D8%A8%D9%84%D8%AF%D9%85-%D8%A8%D9%84%D8%AF%D9%85%C2%BB%D8%8C-%C2%AB%D9%84%D8%BA%D8%B2-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%86%C2%BB-%D9%88-%C2%AB%D9%82%D9%85%D9%BE%D8%B2-%D8%AF%D8%B1%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86%C2%BB-%D8%AF%D9%88%D9%84%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%C2%AB%D8%A2%D9%85%D9%BE%D9%80%D9%80%D8%A7%D8%B3%C2%BB-%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%9F
نازنین ندا معین زادهدر اینکه بی تدبیری ها در همه جا وجود دارد شکی نیست. دوباره جمله ام رو تکرار می کنم: این همه حرصی که در وجود مردم تلنبار شده و مناعت طبعشون زیر پا له شده که بخاطر یه کیسه برنج نامرغوب - نه کم کیفیت- و چند تخم مرغ و پنیر که نهایتا مصرف یک ماهشان باشد اینگونه زیر دست وپا له می شوند بخاطر فشارهایی است که در دولت قبل به انها امد و غرور و وجودشان را له کرد. ما در زمان ریاست جمهوری های قبلی تورم بیشتر هم داشتیم اما نه با این همه درامد سرشار نفتی 8 سال گذشته...
سه شنبه 15 بهمن 1392 11:33
سلام
خیلی وخته نیومدم وبتون تا امروز که این پست رو دیدم و خوندم .
مخاطب خاصتون رو نمیشناسم ولی خلاصه بگم که اولا رایی که جناب روحانی اوردن خیلی علتها داشت که میتونین توی اینترنت و رسانه ها دنبالش باشین یعنی اون ارا همه شون نشانه دوستی قلبی و خواستنیی واقعی نبود .
زمانی که تورم داره بیداد میکنه هی نرخ آب و برق و ... تصاعدی میره بالا دم از سیاستهای خارجی زدن نون هیشکیو تو حلوا نمیزنه !
این دولت اعلام کرد دولت قبلی که با احترام یارانه ها رو به حساب کل مملکت میریخت مردم رو گدا فرض کرده بوده پولی که برای بسیاری سرمایه ی کار و پرداخت قسط و .. شد اما حالا چی ؟! مقداری خوراکی که معلوم نیست باب میل همه باشه یا نه بعنوان سبد کالااز قشر خاصی شروع کردن بهمون بدن اونم چه جوری ؟ دم فروشگاهها صف و جنگ و دعوا و حرفای ... حالا گداپرور؟!
حرف زیاده و البته منم زیاد تو سیاست نیستم که نطری آنچنانی بدم ولی در حد ایرانی اسلامی بودنم از حق ؛ هر کی و هر چی باشه؛ دفاع میکنم .
نازنین ندا معین زادهاین هم گداپروریه اون هم گداپروری بود. مشکلات اقتصادیی که امروز هست زاییده ی اقدامات دولت قبلی است. مردم در زمان ریاست جمهوری سیدمحمد خاتمی زندگی اقتصادی خوبی داشتند. بحث اقتصادی جای دیگری دارد که بعدا صحبت خواهیم کرد.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ

وبلاگ خبری ، تحلیلی شهرستان بشرویه.
مدیر وبلاگ : نازنین ندا معین زاده
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :